کاشی‌های سرامیکی دیواری با ماندگاری بالا

کاشی‌های سرامیکی دیواری برای ماندگاری نصب می‌شوند، اما رنگ‌ها و سبک‌ها از مد می‌افتند و کاشی‌های قدیمی و نامطلوب را به‌جا می‌گذارند. بیاموزید که چگونه به کاشی‌های قدیمی چهره را زیباتر کنید و فضا را بدون افزایش بیش از حد بودجه مشتری خود بازسازی کنید.

اتاقی که با کاشی‌های تزئینی قدیمی پوشانده شده است، می‌تواند خسته و حتی چرک به نظر برسد. هنگامی که با مشتریانی کار می کنید که می خواهند قیمت سرامیک کف سفید رگه دار اتاقی را بدون صرف هزینه زیاد به روز کنند، با همکاری با آنها برای رنگ آمیزی کاشی های سرامیکی موجود، امکانات اتاق را گسترش دهید.

برداشتن کاشی های موجود می تواند پرهزینه باشد. اگر مشتریان شما تصمیم به قبول این چالش داشته باشند،قیمت کاشی سرامیک پرسلان در یزد با قطعات سرامیکی شکسته، هزینه تعمیر دیوار خشک موجود یا استفاده از دیوار خشک و اتاقی که عملاً برای چندین روز یا بیشتر بی استفاده خواهد بود، سروکار خواهند داشت.

قبل از اینکه شما یا مشتریانتان پروژه نقاشی کاشی را شروع کنید، چند نکته وجود دارد که باید بدانید.

احتمالاً نباید سعی کنید کاشی را در مناطق پرتردد یا با رطوبت زیاد رنگ کنید. از مناطق مرطوب آشپزخانه و حمام خودداری کنید و از رنگ آمیزی کف و میزها خودداری کنید. به جای آن روی قسمت هایی از حمام و آشپزخانه تمرکز کنید که آب به ندرت با کاشی تماس پیدا می کند. مناطقی مانند اتاق‌های گلخانه یا دیوارهای اتاق رختشویی نیز مناسب هستند.

بیشتر کاشی‌های سرامیکی را می‌توان رنگ‌آمیزی کرد، البته تا زمانی که اغلب در معرض آب یا سایش سنگین قرار نگیرند. به عنوان مثال، می‌توانید کاشی‌ها را روی دیوار حمام رنگ کنید، اما از رنگ‌آمیزی کاشی‌هایی که روی وان حمام، دوش یا روی زمین یا میز قرار دارند، خودداری کنید. قرار گرفتن مکرر در معرض رطوبت می تواند باعث تاول زدن و پوسته شدن رنگ تازه اعمال شده شود. سایش شدید ناشی از ترافیک پا یا استفاده از میز می تواند باعث سایش زودرس رنگ شود.

بسیاری از کارشناسان در مورد رنگ آمیزی کاشی تردید دارند زیرا بسته به نوع کاشی، محصولاتی که برای بازسازی آنها استفاده می شود و روند انجام شده، نتایج می تواند متفاوت باشد.

 

 • منابع:
  1. Resuscitate Old Tile With a Coat of Paint
 • تبلیغات: 
  1. فروش انواع لوازم یدکی باکیفیت ایرانی
  2. خرس قطبی با خوردن عسل گون جان باخت
  3. آیا ارتباطی بین چرم گاوی و جنون وجود دارد؟
  4. بانویی که رکورد درآمدزایی را شکست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *