کمبود دستکش ظرفشویی جدید موجب اعتصاب خریداران شد

دستکش ظرفشویی جدید در آشپزخانه بسیار مفید است اما می توان از آن ها برای تمیز کردن سینک پر از ظروف بیشتر استفاده کرد.

از حمام گرفته تا زیرزمین، یک جفت دستکش می تواند به شما در انجام کارهای خانگی کمک کند و در عین حال از دستان شما محافظت کند.

در حالی که ممکن است مردد باشید و مطمئناً آنها یک بیانیه مد نیستند، چهار دلیل اصلی وجود دارد که ممکن است بخواهید بیشتر دستکش بپوشید.

آب صابون و ظروف لغزنده با هم مخلوط نمی شوند. هر کسی که تا به حال ظرف صابونی را به زمین انداخته و آن را شکسته است می داند که اشیاء نوک تیز و آب کدر و گل آلود چقدر می توانند خطرناک باشند.

دستکش

پوشیدن دستکش به شما این امکان را می‌دهد که بهتر از آنچه که می‌توانید فقط با انگشتان خود در هنگام شستن ظروف دستی بتوانید اقلام را در دست بگیرید.

این ممکن است در وهله اول از شکستن ظرف جلوگیری کند اگر به طور تصادفی چیزی بیفتید، دستکش شما را در برابر بریدگی محافظت می کند تا بتوانید با خیال راحت آن را تمیز کنید.

آب داغ و مواد شیمیایی خشن می توانند تاثیر زیادی روی پوست شما بگذارند از پوست خود محافظت کنید و اجازه ندهید در معرض مواد شیمیایی و دمای آب قرار گیرد که می تواند دستان شما را تحریک و خشک کند.

این امر به ویژه اگر بریدگی یا ضایعات روی دستان خود دارید یا اگر پوست شما مستعد تحریک است بسیار مهم است.

شما می توانید با یک جفت دستکش ارزان قیمت از درد و احتمال عفونت ناشی از قرار دادن دستان خود در معرض آب ظرفشویی یا سایر کارهای روزمره جلوگیری کنید اگر به لاتکس حساس هستید، به دنبال دستکش های بدون لاتکس باشید.

ناخن‌های دست وقتی برای مدتی در معرض آب قرار می‌گیرند نرم می‌شوند حتی پنج دقیقه شستن ظروف یا تمیز کردن با آب می تواند ناخن های شما را ضعیف کند.

صابون ها و مواد شیمیایی به این موضوع کمکی نمی کنند بنابراین پاره کردن ناخن هنگام استفاده از هر نوع پاک کننده خانگی بسیار آسان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *