کشف کفش جردن سایز ۴۲ خواننده معروف که مشکل ساز شد

اگر به دنبال کفش جردن سایز ۴۲ هستید، این کفش های مجلسی ممکن است مورد توجه شما قرار گیرند! کفش جردن سایز ۴۲ برای مراسم رسمی ضروری هستند.

اگرچه اکثر آنها برای پوشیدن روزمره به اندازه کافی راحت هستند در هر صورت، در زیر گزینه‌های عالی برای کفش‌های مجلسی زنانه و مردانه آورده شده است.

یکی از انواع کفش های محبوب مردانه کفش جردن سایز ۴۲ است این کفش مجلسی دارای بند باز است آنها شبیه دربی هستند در واقع، مردم در ایالات متحده به جای یکدیگر از این اصطلاحات استفاده می کنند. با این حال، آنها هنوز هم متفاوت هستند.

قابل ذکر است که بلوچر دارای چشمک های کوچکتری برای بند کفش است Vamp یک برش است که به ساختن از یک تکه چرم اشاره دارد.

کفش

نام دیگر کفش های قایق “کفش های عرشه” است این نوعکفش جردن سایز ۴۲ به عنوان کفش برای ملوانان شروع شد برای جلوگیری از لیز خوردن ملوانان بر روی عرشه خیس، کفاشان یک الگوی جرعه جرعه بر روی زیره آن می برند.

الگوی جرعه جرعه همان لاستیک‌های خودرو است که کشش را در برابر پیاده‌روی خیس فراهم می‌کند به علاوه، جنس رویه معمولاً چرم برای دفع آب است.

با توجه به تاریخچه آن، ممکن است متوجه شوید که چرا مردم جوراب با کفش قایق نمی پوشند جدا از شیک بودن، یعنی.

بروگ ها بخشی از خانواده آکسفورد، بلوچر و لوفر هستند آنها کفش های مجلسی چرمی و پاشنه کوتاه هستند بر خلاف بلوچر، رویه بروگ دارای چندین تکه است.

کفاش ها چرم سخت را تکه تکه می کنند و دوباره به هم می دوزند آنها همچنین آنچه را که “broguing” یا سوراخ های تزئینی کوچک می نامند اضافه می کنند این ها حال و هوای شیک به بروگ می دهد.

این کفش جردن سایز ۴۲ تقریباً برای هر مناسبت یا رویدادی عالی هستند هم مردان و هم زنان آنها را با لباس های غیر رسمی نیز می پوشند!

چوکا مانند دربی است اما مانند یک چکمه. رویه معمولاً جیر است انواع چرم نیز وجود دارد دارای بند باز با 2 تا 3 جفت چشمک است که قسمت های بالایی را به هم محکم می کند.

برخی از سبک های چاکا شامل نسخه های پاشنه دار هستند.برای کسانی که می خواهند قد اضافه کنند، چوکاهایی با کفی گوه ای موجود است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *