پارچه مبلی تک گل که آلودگی را به خود جذب نمی کند

فضای خود را اندازه‌گیری کرده‌اید، مبل عالی را پیدا کرده‌اید، و … موارد بیشتری وجود دارد؟ بله، بیشتر وجود دارد.

انتخاب پارچه مبلی تک گل که برای مبل شما بهترین است بخشی از فرآیند خرید مبل است که اغلب نادیده گرفته می شود.

زیرا پارچه روکش قسمتی از مبل است که ابتدا با چشم برخورد می کند، با پوست شما تماس پیدا می کند و نیازی به گفتن نیست که می تواند بیشترین آلودگی را به خود جلب کند.

چه در حال خرید یک صندلی عاشقانه تزئینی باشید یا یک صندلی تکی که مطمئناً مورد علاقه خانواده خواهد بود، ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم.

در فرآیند ایجاد این راهنما برای انتخاب بهترین پارچه برای مبل خود، ما از متخصصان برای نکات، ترفندها و توصیه‌هایی بر اساس تفاوت‌های سبک زندگی مشورت کردیم.

هنگام انتخاب پارچه اثاثه یا لوازم داخلی مبل راحتی می توانید از تصمیم خود خسته شوید.

گزینه‌ها ظاهراً بی‌پایان هستند و شامل مواد، رنگ‌ها و ویژگی‌هایی هستند که ممکن است برای کسانی که یکی از اولین قطعات خود را خریداری می‌کنند ناآشنا باشد.

نکته حرفه ای: اکثر شرکت ها به شما اجازه می دهند نمونه هایی از پارچه را درخواست کنید تا بتوانید شخصاً آن را ببینید و لمس کنید، حتی اگر آن را آنلاین سفارش دهید.

مخاطبان خود را در نظر بگیرید.

رایج ترین نکته کارشناسان این است که در نظر بگیرید چه کسی بیشتر از مبل استفاده می کند.

آیا برای پذیرایی از گروه های بزرگ مبل می خرید؟ برای درآمیختن با عزیزانتان؟ یا اینکه بیشتر اوقات توسط بچه ها و حیوانات خانگی استفاده می شود؟ بسته به پاسخ خود می‌خواهید پارچه‌های مختلف روکش را در نظر بگیرید.

جولیا دمپستر می‌گوید اگر از مبل هر روز برای کودکان و حیوانات خانگی استفاده می‌شود، من یک روکش قابل جابجایی را انتخاب می‌کنم که پارچه‌ای با رنگ متوسط و قابل شستشو باشد تا لکه‌ها را پنهان کند.

اگر برای یک منطقه رسمی تر است که کمتر استفاده می شود، من چیزی لوکس تر در بافت مانند مخمل یا کتان را انتخاب می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *