فواید زیتون سیاه

طرز تهیه زیتون سیاه تنها دو نوع زیتون موجود نیستند. اگر هیچکدام از اینها مورد پسند شما نیست، یا اگر آنها را دوست دارید و نمی توانید صبر کنید تا بیشتر امتحان کنید، برخی از این گونه ها و آماده سازی های محبوب زیتون را بررسی کنید.

زیتون مانزانیلا شاید شناخته شده ترین زیتون سبز باشد. آنها از نظر اندازه نسبتا کوچک، طعم تند، و اغلب با پیمنتو (فلفل قرمز شیرین!) یا پنیر آبی پر می شوند.
زیتون سبز هالکیدیکی زیتون های بزرگ، سبز و یونانی هستند که اغلب با پنیر فتا پر می شوند – یام! این زیتون‌ها ترد و کره‌ای هستند و طعمی درخشان و شور دارند.
ماهی قزل آلا،زیتون نیکوز یک کلاسیک در غذاهای فرانسوی است که در نمک پخته شده و اغلب با گیاهان مختلف بسته بندی شده است. این زیتون ها یک جزء کلیدی در غذاهایی مانند سالاد نیکوز و تاپناد زیتون هستند.
زیتون سیاه گاتا زیتون های ریز و صورتی تیره تا بنفش هستند. زیتون گاتا از نظر طعم و بافت شبیه به کالاماتاس است اما در اندازه های کوچک تری بسته بندی می شود!

زیتون هایی که برای روغن زیتون استفاده می شوند، همان زیتون هایی نیستند که به طور کامل میان وعده می خوریم یا در سالاد می ریزیم.

بهترین زمان مصرف پودر سنجد، در حالی که درست است که زیتون‌های رومیزی متوسط ​​شما روغن تولید می‌کنند، زیرا طبیعتاً روغنی هستند، آن‌ها همان نوع روغن زیتونی را که از ظرفی که در فروشگاه می‌خرید انتظار دارید، تولید نمی‌کنند.

زیتون هایی که برای روغن زیتون کشت می شوند (چه روغن زیتون سبک یا روغن زیتون فوق بکر) دارای محتوای روغن بالا، سطوح بالاتر اسیدهای فنولیک و طعم بسیار قوی تر و گاهی حتی فلفلی هستند.

آیا زیتون برای شما خوب است؟
اگر شما هم مثل ما عاشق این لقمه‌های ریز شده‌اید، خوشحال می‌شوید که بدانید بله، زیتون‌ها حجم عظیمی از فواید سلامتی را در بسته‌های کوچک خود دارند! همان اسیدهای فنولیک که مسئول تلخی شدید زیتون هستند، همان ترکیباتی هستند که مجموعه کاملی از آنتی اکسیدان ها را فراهم می کنند.

میوه آرایی سیب ،در صورتی که برای خوردن زیتون (و مقدار زیادی از آن ها!) نیاز به قانع کننده بیشتری داشتید، آن ها همچنین سرشار از ویتامین E، آنتی اکسیدان طبیعی دیگر و همچنین مقدار زیادی چربی های تک غیراشباع برای سلامت قلب هستند.

  • منابع:
    1. KALAMATA OLIVES VS. BLACK OLIVES: WHAT’S THE DIFFERENCE
  • تبلیغات: 
  1. سنگ های قیمتی از زمان های قدیم بشر را به خود جذب کرده اند
  2. که اجرای مهارت نرم در اندونزی تنها 20٪ بود. آموزش در اندونزی هنوز فقط به سمت
  3. مدل سازی با پارچه در قالب چهار وجهی
  4. اسب سواری بری سوزاندن کالری حرکت طبیعی آرامش بخش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *