فروش کفش پسرانه سایز ۳۹ با تخفیف 80 درصدی در نمایشگاه بین المللی تهران

ویژگی کفش پسرانه سایز ۳۹ چرمی صاف و انعطاف پذیر، زیره های چرمی و شکل باریک و براق است ویژگی های کفش های غیررسمی رویه چرم محکم، زیره های غیر چرمی و پروفیل پهن است.

برخی از طرح های کفش مجلسی را می توان برای هر دو جنس بپوشید اکثر کفش‌های مجلسی دارای روکش بالایی هستند که معمولاً از چرم ساخته می‌شود و بیشتر قسمت پایین پا را در بر می‌گیرد، اما مچ پا را نمی‌پوشاند.

این قسمت رویه کفش پسرانه سایز ۳۹ اغلب بدون دریچه یا بازشو ساخته می شود، اما ممکن است با دهانه نیز ساخته شود یا حتی خود از یک سری بند تشکیل شده باشد، به عنوان مثال پنجه باز که در کفش‌های زنانه دیده می‌شود.

کفش

کفش پسرانه سایز ۳۹ با رویه بلند برای پوشاندن قوزک پا نیز موجود است کفشی که رویه آن بالای مچ پا باشد معمولاً یک بوت در نظر گرفته می‌شود، اما برخی از سبک‌ها را می‌توان به‌عنوان کفش‌های تاپ بلند یا تاپ بلند نامید.

معمولاً کفش‌های رویه بلند با بند یا زیپ محکم می‌شوند، اگرچه برخی از مدل‌ها دارای درج‌های کشسانی هستند که باعث سهولت در لیز خوردن کفش می‌شود.

کفش پسرانه سایز ۳۹ رسمی مردانه گران‌قیمت توسط چندین شرکت در سراسر جهان، از جمله در بریتانیا، فرانسه، مجارستان، رومانی، کرواسی، ایتالیا و تا حدی در ایالات متحده تولید می‌شوند.

فش‌های ارتوپدی، کفش‌هایی هستند که به‌طور ویژه طراحی شده‌اند تا ناراحتی‌های مرتبط با بسیاری از اختلالات پا و مچ پا، مانند تاول، بونیون، پینه و میخچه، انگشتان چکشی، ورم کف پا یا خار پاشنه را تسکین دهند.

انواع خاصی از کفش های درمانی برای کودکان با مشکلات حرکتی تجویز می شود آنها همچنین ممکن است توسط افراد مبتلا به دیابت یا افرادی با طول پا نابرابر استفاده شوند.

این کفش پسرانه سایز ۳۹ معمولاً پاشنه‌ای کم دارند، معمولاً پهن و دارای یک جعبه پنجه پهن هستند و دارای پاشنه محکمی برای پشتیبانی بیشتر هستند برخی نیز ممکن است دارای یک کفی قابل جابجایی یا ارتز برای ارائه پشتیبانی از قوس اضافی باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *