شوینده صورت از ذرات طلا تولید می شود

شستشوی صورت توسط شوینده صورت یک محصول پاک کننده صورت است که برای پاک کردن آرایش، سلول های مرده پوست، چربی، کثیفی و سایر انواع آلاینده ها از روی پوست صورت استفاده می شود.

این به باز کردن منافذ پوست و جلوگیری از بیماری های پوستی مانند آکنه کمک می کند.

با افزایش سن، پوست شما به آرامی توانایی خود را برای از بین بردن سلول های مرده پوست از دست می دهد.

این تجمع پوست می تواند صورت شما را کدر، خشک و پوسته پوسته کند. یک شستشوی خوب صورت می تواند به از بین بردن این تجمع کمک کند و چهره شما را روشن تر و جوان تر نشان دهد.

آیا تا به حال این جمله را شنیده اید که “آنچه روی پوست خود می گذارید به اندازه آنچه می خورد مهم است؟” من شرط می بندم که اکثر مردم این کار را نکرده اند.

جای تعجب نیست؛ ما آنقدر عادت کرده‌ایم که از درون به بیرون روی بدنمان تمرکز کنیم که فراموش می‌کنیم چیزی که روی پوستمان می‌زنیم می‌تواند به اندازه مواد غذایی ناسالم یا سیگار مضر باشد.

شوینده

بسیاری از ما به استفاده از محصولات متعدد بر روی صورت خود عادت داریم حتی برخی از ما برای هر قسمت از بدن از یک محصول جداگانه استفاده می کنیم!

در حالی که ممکن است این کاری باشد که شما باید انجام دهید و از آنجایی که محصولات زیادی وجود دارد، فکر می‌کنم شرکت‌ها ما را مشروط کرده‌اند که این را باور کنیم، همیشه اینطور نیست.

دکتر کارلوس چارلز، متخصص پوست در شهر نیویورک، می‌گوید پاکسازی صورت، اساسی‌ترین و ضروری‌ترین مرحله هر روتینی است.

او می‌گوید در حالی که فرکانس ایده‌آلی وجود ندارد، باید چندین بار در روز به فرمول شستشوی صورت که برای نوع پوست شما مناسب است بازگردید.

با آکنه مبارزه خواهد کرد. شست و شوی صورت مخصوصاً برای درمان پوست مستعد آکنه با از بین بردن کثیفی، چربی و سایر ناخالصی‌هایی که می‌توانند منافذ را مسدود کرده و منجر به ایجاد جوش شوند، فرموله شده است.

می تواند به پاک کردن لکه های موجود کمک کند و در عین حال از ایجاد لکه های بعدی جلوگیری کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *