سیب گلاب در بازار تهران موجب ریزش ارز شد

سیب گلاب در بازار تهران یکی از محبوب ترین میوه های جهان است آنها روی درخت سیب رشد می کنند که در اصل از آسیای مرکزی است.

سیب سرشار از فیبر، ویتامین C و آنتی اکسیدان های مختلف است آنها همچنین با توجه به کالری کم آنها بسیار سیر کننده هستند مطالعات نشان می دهد که خوردن سیب می تواند فواید متعددی برای سلامتی شما داشته باشد.

سیب معمولاً به صورت خام خورده می شود، همچنین می توان از آن در دستور العمل ها، آب میوه ها و نوشیدنی های مختلف استفاده کرد انواع مختلفی با رنگ ها و اندازه های مختلف فراوان است.

این مقاله هر آنچه را که باید در مورد سیب بدانید به شما می گوید سیب عمدتاً از کربوهیدرات و آب تشکیل شده است. آنها سرشار از قندهای ساده مانند فروکتوز، ساکارز و گلوکز هستند.

سیب

با وجود محتوای کربوهیدرات و قند بالا، شاخص گلیسمی آنها پایین است و بین 29 تا 44 است GI معیاری است که نشان می دهد چگونه غذا بر افزایش سطح قند خون بعد از خوردن غذا تأثیر می گذارد مقادیر پایین با فواید سلامتی مختلفی همراه است.

میوه‌ها به دلیل فیبر و پلی فنل بالا، اغلب دارای نمره GI پایینی هستند سیب از نظر فیبر بسیار غنی است یک عدد سیب متوسط (100 گرم) حاوی حدود 4 گرم از این ماده مغذی است که 17 درصد از ارزش روزانه (DV) را تشکیل می دهد.

بخشی از فیبر آنها از فیبرهای نامحلول و محلول به نام پکتین به دست می آید. فیبر محلول با فواید سلامتی متعددی همراه است، تا حدی به این دلیل که باکتری‌های دوستانه روده شما را تغذیه می‌کند.

فیبر همچنین ممکن است به بهبود سیری و کاهش وزن کمک کند و در عین حال سطح قند خون را کاهش دهد و عملکرد گوارشی را تقویت کند.

سیب دارای بسیاری از ویتامین ها و مواد معدنی است، البته نه در مقادیر زیاد. با این حال، سیب معمولا منبع خوبی از ویتامین C است.

سیب سرشار از ترکیبات گیاهی آنتی اکسیدانی مختلف است که مسئول بسیاری از مزایای سلامتی آن است این موارد عبارتند از دو خاصیت سیب فیبر بالا و کالری کم آنها را به غذایی مناسب برای کاهش وزن تبدیل می کند.

بنابراین، خوردن سیب ممکن است کالری دریافتی روزانه شما را کاهش دهد و باعث کاهش وزن طولانی مدت شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *