سیب زرد مقوی

اگرچه سیب زرد درشت تیره رنگ آن‌هایی هستند که باید انتخاب شوند، اما هنگام خرید از سوپرمارکت، از سیب‌های براق خودداری کنید. آنها اغلب از یک لایه موم اعمال شده روی سیب می آیند.
اگر سیب تازه از بازار غذای محلی یا غرفه مزرعه باشد، درخشش مومی معمولاً طبیعی است زیرا سیب آن را تولید می کند.
با این حال، اگر سیب از فروشگاه خریداری شود، آن براق یک موم مصنوعی است و می تواند کیفیت سیب را پنهان کند. تنفس بی‌هوازی می‌تواند در سیب از موم مصنوعی اتفاق بیفتد و در نتیجه سیبی براق و سفت در خارج و در داخل خیس ایجاد شود.
این موم مصنوعی همچنین می تواند اثرات منفی بر بدن شما داشته باشد، بنابراین هنگام خرید از سوپرمارکت، سیب های کم براق را انتخاب کنید.
6. به دنبال سیب زرد دماوند های سنگین باشید.بزرگترین سیب معمولاً اولین سیبی است که توجه شما را به خود جلب می کند و پیدا کردن آن می تواند یک برد بزرگ باشد. با این حال، ممکن است اینطور نباشد، زیرا بزرگترین سیب ها ممکن است آنهایی باشند که بیشترین آب را دارند. این سیب ها آبدار خواهند بود، اما ممکن است طعم زیادی نداشته باشند.
با این حال، همیشه اینطور نیست. مهم نیست اندازه، شما می خواهید سیب سنگین باشد. اگر نسبت به اندازه اش سبک باشد، به این معنی است که سیب شروع به خشک شدن کرده است. در عوض، سیب سبک را دوباره در سبد خود قرار دهید و به دنبال یک سیب سنگین تر بگردید.
اگر یک سیب زرد صادراتی  بزرگ و سنگین پیدا کرده اید، در واقع یک برنده پیدا کرده اید.
7. سیب های ارگانیک را انتخاب کنید.سیب های غیر ارگانیک با آفت کش ها درمان می شوند تا درختان را عاری از حشرات نگه دارد. این سیب‌ها مقداری از آن آفت‌کش‌ها را با خود به فروشگاه می‌برند، به همین دلیل تمیز کردن سیب‌ها قبل از خوردن آن‌ها مهم است.
گروه کاری محیط زیست (EWG) هر ساله فهرستی از کثیف ترین و تمیزترین میوه ها و سیب درختی زرد را منتشر می کند. این لیستی از میوه ها و سبزیجات معمولی با بیشترین و کمترین مقدار باقی مانده آفت کش است.
در فهرست 2021 EWG Dirty Dozen سیب ها بعد از توت فرنگی، اسفناج، کلم پیچ و شلیل در رتبه پنجم قرار دارند. این بدان معناست که از همه میوه‌ها، سیب‌های معمولی نسبت به اکثر میوه‌ها باقیمانده آفت‌کش بیشتری دارند.
 • منابع:
  1. A Guide To Choosing Apples
 • تبلیغات: 
  1. در زندگی مدرن چگونه میلیاردر شویم

   بهترین روش برای انتخاب کتاب

   اثر بخشی عرق نعنا و پوست مرکبات

   بازار ساعت چوبی ایستاده در کشور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *