ساعت سامسونگ gear s3 زمین لرزه را پیش بینی می کند

فنر تعادل ساعت سامسونگ gear s3 در برابر میدان مغناطیسی بسیار آسیب پذیر است. هنگامی که با آهن ربا تماس پیدا کرد، فنر به ساعت می چسبد و ساعت سریعتر از حد معمول کار می کند.

در نتیجه، در سال 1930، تیسوت ساعت ضد مغناطیسی را معرفی کرد که به عنوان اولین ساعت تولید انبوه جهان که از میدان های مغناطیسی محافظت می شود، شناخته شد.

ساعت مچی Astron که قبلا به عنوان Seiko Quartz-Astron 35SQ شناخته می شد، اولین ساعت در جهان بود که با حرکت کوارتز عرضه شد.

سیکو در 25 دسامبر 1969 پرده های آسترون را در توکیو کشید. این آغاز بحران و انقلاب کوارتز بود.

Audemars Piguet Royal Oak چیزی بود که یک ساعت لوکس نباید باشد. این ساعت در سال 1972 عرضه شد و اولین ساعت لوکسی بود که از فولاد ضد زنگ ساخته شد. فرم هشت ضلعی و خدمه در معرض دید در طول سالها بدون تغییر باقی مانده است.

ساعت

وقتی صحبت از دقت به میان می آید، Zenith El Primero مطمئنا یکی از مدعیان برتر است.

سازندگان El Primero به مدت هفت سال کامل روی حرکت ساعت کار کردند که به خودی خود یک شاهکار باورنکردنی است.

این حرکت بسیار پیچیده است و با 36000 ارتعاش در ساعت می‌زند. این باعث شد که دقت 1/10 ثانیه داشته باشیم. ال پریمرو همچنان در حال تولید است.

کاسیو جی شاک اصلی توسط مهندس ژاپنی کیکو ایبه به دلیل ناامیدی از شکنندگی اکثر ساعت های مکانیکی و کوارتز اختراع شد.

او می دانست که باید ساعتی بسازد که در برابر مجازات های زیادی مقاومت کند. G-Shock ساعتی نیست که از دهان یک علاقه‌مند به ساعت‌های مکانیکی سرسخت بشنوید. اما با این وجود یک مدل پیشگامانه است.

در حالی که قبلاً یک غول صنعت بود، صنعت ساعت سوئیس در دهه 80 وضعیت بدی داشت. ساعت‌های سوئیسی به طرز چشمگیری نسبت به ساعت‌های کوارتز شکست خوردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *