تولید لوازم آشپزخانه عروس با ضایعات پلاستیکی

آیا کسی وجود دارد که در هیجان یک لوازم آشپزخانه عروس هیجان انگیز غرق نشود من اغلب به خودم یادآوری می کنم که لوازم آشپزخانه فعلی من کاملاً خوب کار می کنند، بنابراین نیازی به تهیه وسایل جدید نیست و نه تنها به لوازم آشپزخانه جدید نیاز ندارم، بلکه فضای ذخیره سازی آنها را هم ندارم!

در حالی که این دو استدلال معمولاً برای جلوگیری از کلیک کردن روی دکمه «افزودن به سبد خرید» کافی هستند، من همیشه نمی‌توانم در برابر وسوسه مقاومت کنم.

ناگفته نماند که کمدهای آشپزخانه من پر از لوازم آشپزخانه کوچکی است که کارهای مختلفی را انجام می دهند فکر می‌کنم تا زمانی که بتوانم راه‌هایی برای استفاده از آن وسایل پیدا کنم، آن‌قدر مفید هستند که بتوانم آنها را نگه دارم.

لوازم

اگر سعی می کنید به همین روش به لوازم آشپزخانه خود نزدیک شوید، خوش شانس هستید! زیرا امروز چند کاربرد خلاقانه را برای آن وسایل کوچک آشپزخانه که در کمدهای آشپزخانه شما قرار می گیرند به اشتراک می گذارم.

امیدواریم این ایده‌ها یادآور این نکته باشند که اگر بخواهید خارج از جعبه فکر کنید، هر ابزار آشپزخانه می‌تواند مفید و همه‌کاره باشد!

بستنی ساز شما قادر به تهیه انواع خوراکی های یخ زده از جمله اسلاش کولا است! با تنظیم دستگاه خود مطابق دستورالعمل شروع کنید، سپس یک قوطی کولا 12 اونسی را در کاسه بریزید و دستگاه را روشن کنید.

پس از تشکیل لجن غلیظ (که باید حدود 10 تا 15 دقیقه طول بکشد)، لپه کولا خود را در دو لیوان بریزید و سرو کنید!

می توانید از پلوپز قدیمی خود برای تهیه بلغور جو دوسر و سایر غلات داغ استفاده کنید! با این حال، این یک اقدام صرفه جویی در زمان نیست، و پخت آن در مقایسه با روش های دیگر دو برابر بیشتر طول می کشد اما لازم نیست آن را هم بزنید یا مراقب آن باشید، بنابراین می توانید آن را روشن کنید. و دور شوید، که شما را برای انجام کارهای دیگر آزاد می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *