تجویز پسته خندان امروز توسط پزشک متخصص برای درمان سنگ کلیه

پسته خندان امروز که از کلمه یونانی به معنای آجیل سبز گرفته شده است، یک مغز درختی محبوب است که قرن هاست در اطراف وجود داشته است.

اما آجیل محبوب میان وعده بسیار متنوع است و می تواند در همه چیز از پستو گرفته تا کلوچه استفاده شود در اینجا همه چیزهایی که باید در مورد آجیل مغذی بدانید، از جمله فواید پسته و عوارض جانبی آورده شده است.

پسته آجیلی است که به صورت خوشه ای روی درختان بزرگ رشد می کند آنها با میوه های زرد و قرمز شروع می شوند که به سبز و بنفش می رسند.

مگی مون، M.S.، R.D.، رئیس بخش می گوید: بیشتر پسته ها در ایالات متحده در خاک های طبیعی غنی دره سان خواکین کالیفرنیا رشد می کنند، جایی که روزهای گرم و شب های خنک محیطی عالی برای رشد پسته های سالم ایجاد می کنند ارتباطات تغذیه برای پسته های شگفت انگیز مورد تایید متخصصان تغذیه خانه داری خوب.

پسته

آجیل محبوب با پوسته یا بدون پوسته موجود است و در انواع خام یا بو داده موجود است به علاوه، آنها سرشار از فواید تغذیه ای هستند پسته همچنین یکی از پر پروتئین ترین آجیل های میان وعده است.

مون می گوید که یک وعده پسته دارای بیش از 30 ویتامین مختلف، مواد معدنی و سایر مواد مغذی است تقریباً 90 درصد از چربی پسته، نوع غیراشباع آن برای شما بهتر است یک وعده یک اونس که حدود 49 پسته است، فراهم می کند:

به علاوه، پسته همچنین فاقد کلسترول است و مون می گوید که یک وعده بیش از 10 درصد از ارزش روزانه مس، ویتامین B6، تیامین (B1)، منگنز و فسفر را تامین می کند.

مون می گوید: پسته در مقایسه با گوشت، یک انتخاب عالی پروتئین گیاهی است، زیرا به طور طبیعی بدون کلسترول است و به روز شما فیبر می افزاید.

او خاطرنشان می کند که از آنجایی که پسته مقادیر کافی از تمام نه اسید آمینه ضروری را فراهم می کند این باعث می شود که آنها منبعی از پروتئین کامل باشند.

مون می افزاید: پروتئین موجود در پسته نسبت به سایر آجیل های محبوب میان وعده با کیفیت تر است، با امتیاز اسید آمینه اصلاح شده با قابلیت هضم پروتئین 94 از 100 برای پسته بو داده خشک. این یک A جامد است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *