با مصرف هر روزه شامپو بدن شکلاتی اوه با بی خوابی خداحافظی کنید

فواید شستشوی بدن با شامپو بدن شکلاتی اوه چیست؟

وقتی صحبت از شستشوی بدن مایع یا همان شامپو در مقابل صابون‌های سنتی می‌شود، به احتمال زیاد شما از قبل یک اولویت دارید و احتمالاً برای مدتی به مصرف خود پایبند بوده‌اید.

با این اوصاف، مهم است که همه حقایق را داشته باشید و بدانید کدام شکل صابون برای شرایط خاص یا شرایط پوستی بهتر است. در اینجا همه چیزهایی که باید در مورد مزایای شستشوی بدن مایع بدانید و اینکه چه زمانی ممکن است انتخاب بهتری نسبت به صابون های سنتی باشد، آورده شده است. 

شستشوی بدن مایع یا شامپو مرطوب کننده تر است!

صابون های نواری حس تمیزی جیرجیر را از حمام بیرون می آورند، در حالی که برخی افراد این احساس تمیزی فوق العاده را دوست دارند، برخی دیگر متوجه شده اند که می تواند پوست را از بین ببرد و بیش از حد خشک کند. 

حقیقتی در اینجا وجود دارد. همه صابون‌های موجود در بازار حاوی سدیم لوریل سولفات هستند، سورفاکتانتی که می‌تواند روغن‌های طبیعی بدن را از بین ببرد. بعلاوه، آنها معمولاً PH بالایی دارند حدود 9-10 در حالی که pH بدن معمولاً کمی اسیدی است و در PH 5-6 استراحت می کند. 

این ترکیب از مواد شیمیایی خشن و PH بالا می تواند بافت پوست را تغییر داده و باعث تحریک شود زیرا پوست شما سعی می کند راه خود را به pH راحت خود بازگرداند عالی نیست. 

اینها نگرانی هایی هستند که صابون مایع راحت تر از آن جلوگیری می کند. صابون مایع اجازه می دهد تا PH بهتری برای پوست شما ایجاد کند و مواد طبیعی سالم تر مانند گلیسیرین مرطوب کننده، جوجوبا و آلوئه ورا را ترکیب کند.

اگر در آب و هوای خشک زندگی می کنید، پوست خشکی دارید یا با پوست های حساس سر و  کار دارید، شستشوی بدن مایع گزینه بهتری است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *