با خوردن مایع ظرفشویی خاکستر 500 گرمی به وزن ایده آل خود برسید

چیزهایی هست که همه در خانه دارند، یکی از این موارد ضروری مایع ظرفشویی خاکستر 500 گرمی هستند، اگرچه امروزه ماشین ظرفشویی رایج است، اما محبوبیت مایعات ظرفشویی دستی به هیچ وجه تغییر نکرده است.

بلافاصله بعد از شوینده های لباسشویی، آنها بزرگترین گروه مواد شیمیایی خانگی هستند، این به دلیل تعدادی از عوامل است. برخی از مصرف کنندگان هنوز شستن دست را ترجیح می دهند، به خصوص برای ظروف کم.

برخی از اقلام قابل شستشو در ماشین ظرفشویی نیستند و علاوه بر آن مواد شوینده ظرفشویی کاربردهای جایگزین زیادی دارند؛ در این مقاله خواهید آموخت که مایعات ظرفشویی از چه موادی تشکیل شده اند و چه کارهای دیگری می توانند برای شما انجام دهند.

پس ترکیب شیمیایی مواد شوینده ظرفشویی چیست؟
مایعات ظرفشویی، مانند کل بازار مواد شیمیایی خانگی، دارای طیف متنوعی از محصولات هستند. بنابراین مردم چگونه یک محصول خاص را انتخاب می کنند؟ وقتی وارد یک فروشگاه می شوید، یکی از اولین چیزهایی که کم و بیش آگاهانه به آن توجه می کنید، ظاهر محصول است.

با این حال، حتی بهترین ظاهر و محصول زیبایی شناختی، اثرات مورد انتظار را تضمین نمی کند. بنابراین، محصولات از این نوع باید دارای ویژگی های عملکردی مناسب مانند:

راندمان بالا در حذف خاک؛
بدون لکه یا رگه روی سطح تمیز شده؛
خاصیت کف کنندگی خوب،
راندمان بالای محصول؛
سازگاری کافی؛
شستشوی آسان ظروف شسته شده؛
غیر سمی و بی خطر برای پوست
سه مکانیسم اصلی برای از بین بردن کثیفی از سطوح سخت وجود دارد؛ اینها شامل اقدامات شیمیایی، مکانیکی و شوینده است، شستشوی دستی ظروف عمدتاً با عمل مکانیکی و با استفاده از آب گرم و مواد شوینده انجام می شود.

نقش مهمی در به دست آوردن یک محصول با پارامترهای مورد انتظار با انتخاب سورفکتانت ها ایفا می کند؛ مایع ظرفشویی حاوی مقدار کمی سورفکتانت آنیونی، غیریونی و آمفوتریک است. مواد اولیه معمولاً به عنوان ماده اولیه محصول یافت می شوند و مسئول خیس کردن، چربی زدایی و کف کردن هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *