با بیل مکانیکی اطلس صفر می توانید به دور دنیا سفر کنید

یک ماشین ساختمانی بزرگ با موتور دیزلی بیل مکانیکی اطلس صفر است که برای کندن زمین با سطل خود برای ایجاد ترانشه ها، سوراخ ها و پایه ها ساخته شده است. این یکی از اصلی ترین کارگاه های ساختمانی بزرگ است.

اما اجازه ندهید نام “بیل مکانیکی” شما را فریب دهد. با تعویض سطل با ضمیمه دیگر، این قطعه از تجهیزات حفاری همچنین می‌تواند شمع‌ ها، برس تمیز، بارگیری و تخلیه، درجه‌بندی یک محل کار و انجام سایر کارهای سنگین را انجام دهد.

به طور معمول این ماشین ها ردیابی می شوند، اما برخی از مدل ها دارای چرخ هستند. در گذشته، بیل مکانیکی برای قدرت حفاری خود به کابل یا سیم طناب نیاز داشت.

اما امروزه آنها به سیستم های هیدرولیک متکی هستند که آنها را متحرک تر و کارکرد آنها را آسان تر می کند.

بیل مکانیکی هیدرولیک از دو بخش اصلی زیرین و خانه تشکیل شده است که روی یک سکوی دوار قرار می گیرد. خانه شامل کابین، وزنه تعادلی که نیروی حفاری را جبران می کند، موتور، بوم، بازوی حفاری (معروف به چوب) و سطل است.

بیل

بیل مکانیکی برای انجام کارهای مختلف و در اندازه های مختلف طراحی شده است. طبق تعریف انجمن سازندگان تجهیزات، سه دسته اصلی وجود دارد:

بیل های استاندارد بین 22046 تا 200000 پوند وزن دارند. دو نمونه در این دسته بیل مکانیکی 43000 تا 49999 پوندی

بیل مکانیکی 30000 تا 35000 پوندی هستند. آنها برای خاکبرداری های فله و کاربردهای بلند کردن سنگین بهترین هستند.

بیل های Midi بین 13227 تا 22046 پوند وزن دارند. اینها را می توان زمانی استفاده کرد که یک محل کار در یک منطقه محدود است اما کار به چیزی قوی تر از یک مینی بیل مکانیکی نیاز دارد.

مینی بیل مکانیکی کمتر از 13227 پوند وزن دارند. این ماشین‌های همه کاره دارای ردپای کوچکی هستند که آن‌ها را برای فعالیت‌هایی مانند حفر سنگر، برداشتن کنده‌ها و پروژه‌های تخریب جزئی زمانی که فضای محل کار تنگ است، ایده‌آل می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *