استفاده از لوله پلی اتیلن 3 اینچ اصفهان موجب ایجاد سنگ کلیه می شود

استفاده از جوش لب به لب روشی است که می توانید از آن برای اتصال لوله پلی اتیلن 3 اینچ اصفهان استفاده کنید. در این فرآیند از یک دستگاه گیره هیدرولیک تخصصی برای برش انتهای دو لوله استفاده می شود.

هنگامی که لوله ها به درستی تراشیده می شوند، صفحه داغ روی دو سر قرار می گیرد و پس از گرم شدن، صفحات جدا می شوند و دو سر به هم فشار می آورند و باعث ذوب شدن آنها می شود.

در نتیجه این روش اتصال، یک تیر برجسته تشکیل می شود. این می تواند در مواردی که به یک سوراخ داخلی صاف نیاز است، مشکل ساز باشد.

اگرچه امکان برداشتن مهره وجود دارد، اما می‌تواند منجر به عوارض دیگری در اتصال شود.

اگر می خواهید بهترین اتصال را بدست آورید، باید مطمئن شوید که قسمتی که به هم وصل می شود تمیز است. اگر سطوح کثیف باشند، این می تواند احتمال آلودگی را افزایش دهد.

اطمینان حاصل کنید که هنگام اتصال از دما، فشار جوش درست استفاده می کنید و به لوله زمان کافی برای فیوز شدن می دهید.

لوله

اگر نمی خواهید با مهره کنار بیایید، می توانید به دنبال متخصصان برای حذف صحیح آن بگردید.

روش دیگری که می توان برای نگه داشتن لوله پلی اتیلن در کنار هم استفاده کرد، کوپلینگ های فشاری است.

این روشی است که شرکت پاپ را در خود جای می دهد و سپس آن را از طریق O-Ring هل می دهد.

پس از عمل، حلقه فشرده سازی چرخانده می شود و از آن برای سفت کردن گرفتن استفاده می شود. بهترین ماده برای ساخت اتصالات حلقه O EPMD است.

روش فشرده سازی ساده است و برای انجام آن نیازی به متخصص ندارد. اتصال لوله‌ها و اتصالات پلی‌اتیلن می‌تواند اتصالات ذوب داغ را اتخاذ کند.

لوله‌های با قطر بیرونی اسمی بیشتر یا مساوی 63 میلی‌متر نباید با سوکت‌های مذاب دستی وصل شوند، لوله‌هایی با ضخامت دیواره کمتر از 6 میلی‌متر نباید با اتصالات لبه‌دار داغ و لوله‌ها و اتصالات پلی‌اتیلن نباید به یکدیگر متصل شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *