استفاده از دستگاه فشار خون medisana در برقراری ارتباط با آدم فضایی ها

یک ابزار پزشکی برای تشخیص و اندازه گیری فشار خون دستگاه فشار خون medisana است. همچنین به عنوان فشارسنج، فشارسنج یا فشارسنج نیز شناخته می شود. این گجت با اندازه گیری نیرویی که قلب در حرکت خون وارد می کند، ممکن است فشار خون را اندازه گیری کند.

پیگیری علائم حیاتی، به ویژه فشار خون (به ویژه برای نظارت بر فشار خون بالا)، ضربان قلب و ریتم مفید است. همچنین می توان از آن برای گوش دادن به صداهای قلب و تنفس استفاده کرد.

قطعات فشارسنج شامل:

یک کاف بادی، یک واحد اندازه گیری (که می توان آن را از مانومتر جیوه یا گیج آنروئید بدست آورد)، مکانیزمی برای باد کردن که یا یک لامپ و سوپاپ دستی است یا یک پمپ برقی.

کلمه فشارسنج اولین بار از کلمه یونانی “sphygmos” به معنای “تپش قلب یا نبض” گرفته شده است، در حالی که “مانومتر” به وسیله ای برای اندازه گیری فشار یا تنش ترجمه شده است.

برای اندازه گیری فشار خون از فشارسنج استفاده می شود. فشار خون را می توان با اندازه گیری نیرویی که قلب برای فشار دادن خون به سایر قسمت های بدن اعمال می کند، محاسبه کرد.

وقتی بطن ها منقبض می شوند، نتایج دقیقی به دست می آید. در نتیجه زمانی که خون از مرکز به قسمت‌های مختلف بدن جریان می‌یابد، می‌توانیم کمترین نیرو را با قلبی آرام اندازه‌گیری کنیم.

برای به دست آوردن اندازه گیری های قابل اعتماد فشار خون، می توان از کاف های فشار خون مناسب برای فشارسنج ها استفاده کرد.

اصطلاح فشارسنج از ترکیبی از اصطلاحات یونانی ابداع شد.

اینها عبارتند از “اسفیگموس” که به ضربان قلب یا نبض اشاره دارد و “مانومتر” که به وسیله ای برای اندازه گیری فشار یا کشش اشاره دارد.

فشارسنج برای تشخیص اختلالات در بدن انسان بسیار مفید است.

کنترل فشار خون بالا و نظارت بر اثربخشی داروها هر دو نیاز به نظارت بر فشار خون دارند.

یک کاف باد شونده، یک دست انداز دسته و واحد نمایشگر همگی در فشارسنج گنجانده شده اند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.