کفش کوهنوردی سالومون ایرانی بدن شما را ضد ضربه می کند

کفش های کوهنوردی از جمله کفش کوهنوردی سالومون ایرانی در زمین های فنی انتخاب بهتری هستند. یک کفش هرگز به اندازه یک چکمه معمولی از پای شما محافظت نمی کند این کفش ها بسیار ناهموارتر و محافظ هستند.

آنها از پاهای فرد با مخلوطی از اجزای فلزی، لاستیکی و چرمی محافظت می کنند.

این همچنین باعث دوام بیشتر آنها می شود با مراقبت مناسب، یک جفت چکمه کوهنوردی می تواند سال ها دوام بیاورد.

علاوه بر این، این نوع کفش دارای رویه های محکم تر و رویه های بلندتر است. این به نوبه خود آنها را نسبت به دوندگان تریل پایدارتر می کند.

چکمه‌های پیاده‌روی به‌ویژه برای افرادی که نیاز به حمایت اضافی از مچ پا دارند، و همچنین برای کوهنوردانی که برای اولین‌بار پیاده‌روی می‌کنند، انتخاب خوبی است که بسیاری از آنها هنوز در حال توسعه مهارت‌های پا هستند.

کفش

از سوی دیگر، کفش‌های پیاده‌روی به دلیل اجزای مشبک و رویه‌های پایین‌تر، انعطاف‌پذیرتر و کشش‌تر هستند.

این نه تنها باعث تنفس بیشتر آنها می شود، بلکه روی پاهای فرد نیز سبک تر می شود.

با این حال، به یاد داشته باشید که خشک شدن کفش های ضد آب بیشتر طول می کشد اگر اهل پیاده روی زمستانی نیستید، به یک جفت نیاز ندارید.

در حالی که یک کفش واقعاً نمی تواند به پای شما همان ثبات و محافظتی مانند یک کفش کوهنوردی معمولی بدهد، بسیار متنوع تر است ظاهر شیک کفش های پیاده روی مدرن به علاقه مندان به فضای باز اجازه می دهد تا از آنها در داخل و خارج شهر استفاده کنند.

در انگلستان مردم از آنها به عنوان کفش پیاده روی و در ایالات متحده به آنها کفش پیاده روی می گویند. هر دو دقیقاً یک کفش هستند، فقط تفاوت های فرهنگی است.

بستگی به این دارد که روسازی از چه موادی ساخته شده باشد. اگر سنگفرش از سنگفرش یا گرانیت ساخته شده باشد، کفش های کوهنوردی بسیار لیز می خورند، اما برای همه مصالح دیگر، روی سنگفرش ها مشکلی ندارند.

به خاطر داشته باشید که کفش های شما سریعتر می پوشند زیرا برای استفاده در مسیرهای خاکی طراحی شده اند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.