با پوشیدن لباس نوزادی پنج تکه به تن کودکتان آن را به حرف بیاورید

نام کارتر عملاً مترادف با لباس‌های کودک از جمله لباس نوزادی پنج تکه است، به‌ویژه وقتی صحبت از لوازم اولیه مقرون‌به‌صرفه برای لباس‌های روزمره باشد (بخوانید: لباس بدن).

بسیاری از والدین در زمانی که بچه‌هایشان خیلی جوان هستند و تغییرات و فوران‌ها مکرر هستند، لباس‌های سر تا پا بچه‌های کارتر را می‌پوشند، که باعث صرفه‌جویی در انتخاب‌های گران‌تر برای موقعیت‌های خاص می‌شود.

اما لباس‌های بدن، شلوار، کت و شلوار و تخت خواب Carter نه تنها ارزان هستند، بلکه با توجه به آنچه والدین خسته نوزادان تازه متولد شده واقعاً به آن نیاز دارند ساخته شده‌اند.

لباس‌های راحت با زیپ و زیپ، پارچه‌ای نرم و کشدار که به خوبی روی آن قرار می‌گیرد، پوست کودک شما اما روی هر لکه ای نمی ماند و حتی ممکن است ساختار و جذابیت خود را برای نوزاد شماره 2 حفظ کند.

نکته ای که در مورد Kyte Baby وجود دارد این است که ترکیب بامبو-ویسکوز که در تمام لباس هایش استفاده می کند شبیه یک ابر است. سبک است اما گرم و قابل تنفس است.

Kyte Baby طیف گسترده‌ای از رنگ‌های زیبا را در رنگ‌های خود ارائه می‌کند که دارای شانه‌هایی هستند که به شما امکان می‌دهد به جای کشیدن آنها روی سر کودک، آنها را با پایین کشیدن از بین ببرید.

این به ویژه زمانی مفید است که انفجار رخ دهد. ما همچنین عاشق خواب‌ها، کیسه‌خواب‌ها و لباس‌های نوزادی زیباتر و خنک‌کننده‌تر آنها هستیم.

تخت خواب های Kissy Kissy برخی از نرم ترین های موجود هستند که با پنبه پیما پرو ساخته شده اند. Kissy Kissy که در رنگ‌های راه راه آبی یا صورتی موجود است.

تمام لباس‌های بدن کودک اولیه مورد نیاز شما را ارائه می‌کند (پا، کیمونو و موارد دیگر) تا بتوانید یک کمد لباس کپسولی ایجاد کنید. من می توانم تایید کنم که کیفیت پارچه ارزش قیمت را دارد. اینها یکی از لباس های مورد علاقه من برای نوزاد پسرم بودند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.